HD Tech
Polska vs Senegal - czy poradzimy sobie bez Kamila Glika?

Mecz Polska - Senegal obejrzymy bez Kamila Glika. Jaki wariant przygotował Adam Nawałka?

2018-06-14

Mecz Polska   Senegal niestety bez Kamila GlikaW ostatnich dniach wiele osób niepokoiło się o stan zdrowia Kamila Glika. Nasz podstawowy defensor w czasie gry w siatkonogę nabawił się urazu barku. Lekarz Jacek Jaroszewski początkowo twierdził, że Polak nie ma szans na udział w turnieju. Piłkarz Monaco z pomocą swojego menedżera Jarosława Kołakowskiego postanowili jednak działać na własną rękę. Po zagranicznych konsultacjach i badaniach okazało się, że sytuacja nie jest aż taka tragiczna. Ostatni meldunek jest zaś taki, że defensor może wykurować się na potyczkę z Japonią. Tak czy siak w meczach Polska - Senegal oraz Polska - Kolumbia będziemy musieli radzić sobie bez lidera obrony. Dużo osób zastanawia się zatem czy sobie w takich okolicznościach przyrody poradzimy...

Spotkanie Polska - Senegal tuż tuż. Na pewno informacja o lepszym stanie zdrowia Kamila Glika może cieszyć. Są nawet ludzie, którzy po godzinach robią za marketingowców Tymbarku. O co tutaj chodzi? Na Twitterze pojawił się post, aby stworzyć reklamę znanego napoju owocowego pod hasłem "To cud z tym barkiem". Pomysł naprawdę ma potencjał i na pewno wyróżniałby się z tłumu pośród obecnie emitowanych reklam. To tak tytułem ciekawostki.

Polska   Senegal to będzie ciężka przeprawa z Sadio ManeWróćmy jednak do głównego tematu. Wiadomości o polepszającym się stanie barku (do którego chciał oczywiście zaglądać Sławomir Peszko) Kamila Glika cieszą, ale nie rozwiązują wszystkich kłopotów. Zwłaszcza, że defensor dopiero za tydzień wróci do treningów. Być może będzie zatem dostępny na spotkanie z Japonią. Nie jest jednak powiedziane, że jego forma będzie wystarczająca. Poza tym może okazać się tak, że spotkanie Polska - Japonia będzie już tylko meczem o pietruszkę. Nic więc dziwnego, że dużo ludzi zastanawia się czy bez defensora Monaco mamy realne szanse w starciu z ekipą z Czarnego Lądu. Nie da się ukryć, że mecz Polska - Senegal jest kluczowy dla naszych dalszych udziałów na Mundialu w Rosji. Jeśli przegramy, to potem mierzymy się z Kolumbią. Brak punktów w premierowym spotkaniu i bardzo prawdopodobna porażka z Los Cafeteros mogą być gwoździami do naszej rosyjskiej trumny.

Polska   Senegal ze słabym PazdanemOsoby, które mają jakiekolwiek pojęcie o piłce na pewno mogą być zatem pełne obaw. Defensywa z Kamilem Glikiem nie wyglądała dobrze w trakcie eliminacji. Spośród wszystkich drużyn z Europy, które zakwalifikowały się na Mundial straciliśmy bowiem najwięcej bramek. Bez defensora Monaco lepiej jednak nie będzie. Zwłaszcza, że najprawdopodobniej zagrają będący w słabej formie Michał Pazdan oraz nieopierzony na międzynarodowej arenie Jan Bednarek. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że Polacy z przodu strzelą na tyle dużo goli, że błędy defensorów nie zaważą negatywnie na końcowym wyniku tej wtorkowej potyczki. Warto sprawdzić typy bukmacherskie na mecz Polska - Senegal oferowane przez serwis betsite.pl. Przewidywany wynik to 2-1, a zatem byłby to bardzo dobry scenariusz dla Polskiego zespołu. Przypomnijmy, że zakład bukmacherski na zwycięstwo Polski to kurs 2,35, a Nasi są tutaj faworytem.