HD Tech
Czy wysyłanie skanu dowodu do kasyna online jest bezpieczne?

Zostałeś poproszony o skan dowodu w kasynie online? Czy bezpieczne jest przesłanie żądanego skanu?

2016-05-10

Skan dowodu osobistego do kasyna onlineJeśli w miarę często oglądasz wiadomości - obojętnie czy te prorządowe czy proopozycyjne - to na pewno nieraz słyszałeś o sytuacji, w której ktoś podając się za drugą osobę wziął na nią kredyt. Niestety, oszustów i kanciarzy na tym świecie nie brakuje i zazwyczaj są oni ciut sprytniejsi niż złodzieje z kultowego, świątecznego filmu „Kevin sam w domu”.

Bezpieczeństwo w kasynie online

Na szczęście, niczego takiego nie doświadczyliśmy na własnej skórze, ale współczujemy osobom, które musiały się z czymś takim zmierzyć. Trzeba być naprawdę bardzo ostrożnym w tej kwestii i w razie zgubienia dokumentów, niezwłocznie zgłosić się na Policję. Piszemy o tym nie bez przyczyny. Często pytacie się nas czy wysyłanie skanu dowodu jest niebezpieczne. Wielu Wam kojarzy się to negatywnie. Sporo osób boi się, że po prostu też padną ofiarą oszustów i ktoś weźmie na nich kredyt, na przykład na nowoczesny zestaw do zrobienia płaskiego brzucha w dwa dni.

Czy wysłanie skanu dowodu jest bezpieczne?

Chcemy Was jednak uspokoić. Kasyna netent są w pełni bezpieczne i nie bez powodu mają tak wiele zadowolonych klientów. To, czy dane kasyno online jest bezpieczne możesz sprawdzić na stronie KasynaNetent.pl, która udostępnia listę kasyn z grami Netent. Czasami, wysłanie skanu dowodu jest konieczne. Firma, w której zarejestrowaliście się, chce po prostu sprawdzić czy jesteście wobec niej w pełni uczciwi. Niestety, zdarzają się bowiem takie egzemplarze ludzi, którzy rejestrują się na nieswoje dane czy łamią zasadę jeden komputer - jeden numer IP.

Skan dowodu tylko formalnością

To właśnie kasyna sieci Netent są w pełni bezpieczneKażdy wie, że Polak potrafi, ale nie radzimy oszukiwać. Elitarne kasyna netent są przygotowane na wszystkie numery. Jeśli jednak nie będziesz łamał regulaminu, to wysłanie skanu dowodu będzie tylko formalnością. Bądź spokojny, ponieważ wszystkie Twoje dane są bezpieczne. Kasyna netent nie są firmami założonymi w pośpiechu przez dwóch gimnazjalistów, którzy zrobili sobie wagary z powodu bardzo wymagającej kartkówki z przyrody. To profesjonalne instytucje, dla których bezpieczeństwo klienta jest priorytetowe.